Wysyłka i Zwroty

 1. Udzielamy Państwu gwarancji zwrotu zakupionego towaru w terminie do 14 dni od daty jego otrzymania. Za datę zakupu towaru uważa się datę nadania przesyłki kurierskiej.
 2. Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie, tzn: nieużywany, czysty, nie uszkodzony, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu z załączonym dowodem sprzedaży. Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu są rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela.
 3. Towar należy przesłać na adres: - P.H.U. Haster - Roman, 66-440 Skwierzyna, ul. Arciszewskiego 14, z dopiskiem REKLAMACJA bądź ZWROT.
 4. Koszty zwrotu ponosi kupujący.
 5. Każda reklamacja musi być zaopatrzona w list informacyjny z powodem reklamacji oraz danymi reklamującego (imię, nazwisko oraz adres).
 6. Po rozpatrzeniu reklamacji prześlemy Państwu towar wolny od wad bądź przekażemy Państwu pieniądze na konto bankowe (numer należy dołączyć do wysyłanego do nas towaru). W przypadku, przekazu pocztowego, odejmujemy od zwracanej kwoty koszt przekazu pocztowego (minimum 5,50 zł). 
 7. Koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep pokrywa firma P.H.U. Haster -Roman.
 8. Przesyłki wysłane do nas za pobraniem nie będą odbierane. Prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności osoby dostarczającej.
 9. Aby Państwa zwrot mógł zostać szybko rozpatrzony należy zastosować się do punktu 2, w przeciwnym razie reklamacja nie będzie uwzględniona.
 10. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji kolejnych zamówień złożonych przez klienta zwracającego zamówiony towar bez podania przyczyny. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie Przepisy Kodeksu Cywilnego 
 11. UWAGA WAŻNE !!!
  Obowiązkiem kupującego jest sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera w momencie doręczenia przesyłki (sprawdzić czy nie ma uszkodzenia towaru). W przypadku usterki należy od razu w obecności kuriera spisać protokół szkodowy (formularz posiada kurier). Uszkodzenia stwierdzone po odjeździe kuriera nie będą rozpatrywane i nie mają prawa do roszczeń.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się